İade Koşulları

6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un 48. Md. si ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 9. Md.’si gereği Tüketici konumunda olan alıcı Mesafeli Satış Sözleşmesinin Cayma Hakkı maddesi kapsamında ürünü, aşağıdaki belirtmiş olduğumuz iade şartlarına uyması halinde teslim aldığınız tarihten itibaren 14 (ondört) gün içerisinde kabul etmeyerek iade edebilirsiniz. 

1.     Ürünlerinizi orijinal kutu veya ambalajı ile iade etmelisiniz.2.     Orijinal kutusu zarar görmüş veya üzerine koli bandı yapıştırılmış ürünlerde iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır.3.     İade ve değişim işlemleri için mutlaka bize bilgi vermeniz gerekmektedir. İade ve değişim talebi açılmamış siparişler kabul edilmemektedir.
Siparişlerim sayfasından iade etmek istediğiniz siparişte bulunan "İade" butonuna tıklayarak açılan formu eksiksiz doldurun.4.     Mobilya ürünlerinin kurulumu yapılmadan önce herhangi bir hasar veya hata olup olmadığının kontrol edilmesi gerekir. Kurulum yapılan mobilya ürünlerinde iade veya değişim yapılmamaktadır. Kurulumdan sonra çıkan hasarlı veya eksik parçalar için parça gönderimi yapılmaktadır.5.     Kişiye özel üretilen, son kullanma tarihi olan veya tek kullanımlık ürünler (sticker, duvar kağıtları) için iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır. Tek kullanımlık ürünleri, ambalajını açmadan iade edebilirsiniz.6.     Kullanılmış ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.7.     İade ürününüz ile birlikte faturanızı da göndermeyi unutmayınız.8.     Şirket adına fatura kesilen siparişler için iade işlemi yapılırken mutlaka iade faturası kesilmesi gerekmektedir. İade faturası kesilmeyen gönderiler teslim alınmamaktadır.10.  Ürününüz bize veya tedarikçimize ulaştığında kontrol edilecek ve iade koşullarına uygun olması durumunda ücret iadesi veya değişim işleminiz yapılacaktır.11.  İade veya değişim talebinizi İade Taleplerim sayfasından takip edebilirsiniz. İade şartlarına uymayan gönderiler kabul edilmeyecek ve geri gönderilecektir.